sobota, 24 grudnia 2011

Pierwsza Gwiazda Na Niebie, Czas Na Swiąteczne Zyczenia

Ho, ho, ho !!! Chciałoby się zawołać od progu, ale to jeszcze nie pora, jeszcze za wcześnie na ten lniany worek zrzucony pod choinką, z którego wysypie się fura cała prezentów. Co prawda niebo zachmurzone jest mocno, a dzisiejszego popołudnia nawet deszcz skutecznie przegonił mnie i psa z lasu do domu, to jestem pewien, że gdzieś tam wysoko, gdzieś tam na tym czarnym niebie, ponad dryfującymi na wietrze deszczowymi chmurami rozżarzyła się już pierwsza wigilijna gwiazda. Skoro już tam jest, to nadszedł czas na życzenia. Dziś piszę do Was Ja - Marek i w imieniu całej naszej rodziny, a przede wszystkim pochłoniętej przez ten przedwigilijny galimatias Ewy, ćwiczącej w pośpiechu kolędowe fortepianowe akordy Iguni, Franciszka, który podobnie jak ja obija się dziś przez cały dzień unikając pracy, no i oczywiście w imieniu Ignasia, który co chwila zagląda pod choinkę wypatrując świętego Mikołaja składam Wam, czyli naszym Czytaczom miętowe życzenia Wesołych Świąt, przepysznych wigilijnych potraw, ciepłego wieczoru w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny, wspólnego kolędowania, no i oczywiście tego na co czekają dziś nie tylko dzieci, czyli wymarzonych i wyczekanych prezentów pod choinką.
Wrzucam jeszcze kilka naszych domowych fotografii z wigilijnych przygotowań. Wszystko co widzicie, a i same zdjęcia wykonała Ewa. Muszę już kończyć, bo znudzony wyczekiwaniem Ignacy wcisnął się mi właśnie na kolana, rozłożył przede mną swoje jak to nazywa "ochuje" ;) czyli po prostu "potwory" ze Scoobiego i ściska moje płatki uszu, co oznacza, że robi się senny. Chyba już czas pomóc Ewie, więcej wymigiwać się już nie potrafię, a zaraz zawitają do nas wigilijni goście, a ja jeszcze muszę znaleźć i przyprowadzić do domu tego ...., no jak jemu tam? ... Mikołaja Świętego.
Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie raz jeszcze Wesołych Świąt!
----
Marek


6 komentarzy:

 1. Radosnych Świąt Bożego Narodzenia w blasku choinki i dźwiękach kolęd !!!
  Pozdrawiam cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świąt wypełnionych
  radością i miłością,
  niosących spokój i odpoczynek.
  Nowego Roku spełniającego
  wszelkie marzenia, pełnego optymizmu,
  wiary, szczęścia i powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciepłych, rodzinnych świąt, pachnących choinką...
  Pozdrawiam, Ania

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej Moja ulubiona Rodzino;

  God Jul - Przesyłam Wam Życzenia ze Skandynawii bez grama śniegu. Zdrowych, pogodnych ŚWIĄT, zdrowia, szczęścia i powodzenia :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Pewnie cieszycie się już prezenciorkami, wszystko się udało wyśmienicie , brzuchy pełne więc teraz nic innego tylko CUDOWNYCH , SPOKOJNYCH I RODZINNYCH MIĘTOWYCH ŚWIĄT !!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękujemy za życzenia i teraz tylko pozostało mieć nadzieję, że w końcu spadnie śnieg :)

  OdpowiedzUsuń