sobota, 24 marca 2012

Minty Sobota

Hej, hej! Ale piękny dziś dzień :) Z samego rana, gdy jeszcze wszyscy przewracali się z boku na bok w ciepłej pościeli, ruszyłam do stolicy pozałatwiać babskie sprawy i poczuć wiosenne odświeżenie. Wszystko oczywiście po to, aby nabrać energii do ogrodowego pospolitego ruszenia, no bo jak, tak bez nowej fryzury i paznokci w kolorze fuksji? Wróciłam około południa i zastałam w domu zaaranżowane przez Marka studio fotograficzne, a w środku zdjęciowej zawieruchy małego króliczka w szydełkowym sweterku. Miało być kilka fotek na wiosenny baner bloga, a powstała cała minty sesja. Z resztą co ja tu będę pisać, same zobaczcie...A ja wpadłam do ogródka, wygrabiłam to, co zostało z mojego trawnika ;( wymieniłam kwiaty w skrzynkach, posadziłam szafirki i anemony, uprzątnęłam kawałek tarasu, założyłam mini szklarnię z koperkiem, bazylią i dymką, czyli takie tam drobne prace polowe, które wprost uwielbiam. Sezon wiosenny zapowiada się wyjątkowo pracowicie, ale na dziś odpuszczam. Jadę po moje dzieci do końskich przyjaciół. Pa
Miłego weekendu dziewczyny... i chłopaki
---
Ewa

11 komentarzy:

 1. Urocze są Twoje króliczki, a jakie mają fajne krzesełka! Piękna sesja zdjęciowa! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla Ciebie również dziewczynko wszystkiego dobrego w weekend ;) A królisie wymiatają. I te mebelki. Cudne wszystko,aż chce się znowu być małą dziewczynką :)
  Pozdrawiam Magda

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowności:) A szyldzik doszedł, pięknie zapakowany, dziękuję:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Widze ze w pełni zoorganizowana:)Sliczne kroliczki:)Lovingit.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Te krzesełka są zabójcze! przepiękne zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajne zdjęcia, bo fajni modele, fajne modelki i fajne przedmioty. Wszystko wypożyczone z pokoju Igi bez zgody właścicielki ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Super zdjęcia.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Ładny nowy wiosenny banerek. I królicza sesja też :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękne króliczki.Ewunia proszę przyślij jeszcze raz dnae do wysylki ,padl mi dysk ,stracilam wszystkie dane

  OdpowiedzUsuń