piątek, 21 grudnia 2012

Mini konkurs i końcowe odliczanie


Jeszcze tylko 3 dni
Choinki nadal nie ma, tzn jest na tarasie, w siatkowym ubranku, czeka na oprawienie niczym świąteczny karp w wannie. A miała już wczoraj stanąć na honorowym miejscu ale... Mam za to rozłożystą jemiołę, będzie się pod czym całować. 
Wczoraj przed południem wysłałam ostatnie przedświąteczne paczki i mam nadzieję, że wszystkie już dotarły na miejsce. Chętnie zobaczę Wasze świąteczne aranże produktów z Minty Sklepu, ślijcie poproszę na mintyhouse@gmail.com. Autor najciekawszego dostanie minty niespodziankę :)

\

Muszę jeszcze to pokazać, choć ciut nie w klimacie X mas. Nowy wiosenny kolor ceramiki Mynte od Ib'a Lauresn'a w połączeniu z girlandą Agi Niebieskiej. Wyglądają bosko, prawda? Na razie tylko dzbanek, za chwilę dojadą miseczki, kubeczki, naczynia z dzióbkiem, patery i cała przepiękna reszta :)
Będzie się działo, oj mówię WamNo to czas powiesić nowe zasłony
Pa
---
Ewa

5 komentarzy:

 1. Pięknych Świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja choinka już stoi z racji tego, ze na Święta wyjechaliśmy do domów rodzinnych:) Powrót dopiero w przyszły czwartek, więc w konkursie nie wezmę udziału:( Nowa kolorystyka, jak najbardziej w moim klimacie i mąż już zostaje "oswajany" z chęcią kolejnych zakupów:) Poczekam na te zapowiedziane nowości,bo po co się rozdrabniać;)
  Pozdrawiam i Wesołych Świąt życzę!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ewuś, ale piękne zdjęcia!! jejku!! a jaaakaaa jemioła!! nic tylko się całować ;))).. nie mogę się doczekać tego turkusu!! no nie mogę!! cudny ten zestaw z girlandą, nie mogę się napatrzeć na to zdjęcie! kocham kolory ;)) dziękuję!!

  OdpowiedzUsuń
 4. piękny jest ten nowy kolor dzbanka!
  Wesołych Miętowych Świat Ci życzę :D

  OdpowiedzUsuń