poniedziałek, 26 maja 2014

Mamą być

Bycie Mamą i moja rodzina, jest najlepszą sprawą, jaka mi się przydarzyła.
 Moje dzieci to mój najcenniejszy skarb. To trzy niesamowite powody do uśmiechów i wzruszeń. Troje niesamowitych młodych ludzi, na których dorastanie, wybory i pasje patrzę z ciekawością i dumą.
Wszystkim Mamą na świecie życzę tego samego :)
Pięknego Dnia Mamy!
---
Ewa11 komentarzy:

 1. Jestem tego samego zdania:-) najelpsze życzenia dla wszystkich MAM;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mamą byc to wspaniała sprawa,z każdym rokiem czuje to coraz bardziej, Tobie rowniez zyczę wspanialego Dnia i aby każdy dzien byl dniem mamy :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Mamą jestem od półtora roku i jest to najpiękniejszy czas w moim życiu:))) Patrzenie na mojego synka jak cudownie się rozwija jest największym szczęściem i przywilejem:)))) Ewuś cudownego dnia dla Ciebie i wszystkich Mam. Ania J

  OdpowiedzUsuń
 4. Ewa, jak dobrze, że jesteś!... wywołujesz uśmiech na mojej twarzy ;-)... Najlepsze życzenia dla wszystkich Mam! - Aga (mama też wspaniałej Trójki ;-))

  OdpowiedzUsuń
 5. Czuję tak samo, mam dwa wielkie szczęścia, jedno kochane dwuletnie, biegające wszędzie, a drugie zaczynające mnie delikatnie kopać w brzuchu;)) Uwielbiam bycie Mamą! Uściski:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Oj, tak! A im jestem starsza tym bardziej dostrzegam jakim cudem jest macierzyństwo. Kiedyś mówiło się że "Bóg w dzieciach błogosławi" a człowiek uważał że to jakaś klątwa. Teraz zgadzam się z tym porzekadłem w 100%. Jakie byłyby święta bez dzieci? Dla kogo człowiek szykowałby łakocie? Gratulacje dla wszystkich mam!

  I zapraszam Ciebie i Twoje czytelniczki na moje Candy na Powoluśku. Do wygrania piękne książki wnętrzarskie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Pięknego dnia i Tobie Ewo :D

  OdpowiedzUsuń
 8. sto lat kiedyś mam nadzieje ze i ja będę obchodzić to święto z tej drugiej strony :)) całusy i najlepsze życzenia dla wszystkich dzielnych Mam

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękny i wzruszający wpis - pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja mam dwie cudne córy, Lenka ma 3 latka a Dominisia skonczone 5. Dostarczają mi wiele radości. Wraz z nimi chodzą po górach, bawie sie czytam, wszystko razem robimy. Buziaki.

  OdpowiedzUsuń